tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 5.4.2019, 15:28   #4873
Romantic
Veteran
 
Član od: 9.4.2010.
Lokacija: Fantasy land
Poruke: 885
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 230 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Ех, ви што пишете свашта о Гриму, а нисте га ни одгледали...Па ја, који и не гледам те детективске серије (с тим што ова има сочни додатак - јако добру митолошку позадину), сам јој дао шансу и прешао преко свих тих ваших глупости. Животиње преко лица? Лоши ефекти на почетку? Поједине сцене вам сметају, споро се некада одвија..., Б продукција!? Јесте ли свесни да се извлачите и да нисте дали праву шансу?! Али само донекле разумем, јер људи су или презасићени бројем данашњих серија или једноставно, немају времена да дају шансу...или превише читају критике појединих "мозгова". Разлике првих пар и задњих пар сезона (нарочито тамо нека 3. или 4. сезона која је пресек дотадашњих збивања) су тектонски велике. Непојмиво. Квалитет се само подиже, као и буџет и све остало, за неколико пута. Исто важи и за Teen Wolf (који има другачији, хорор смер...).

И да кажем, велики број високобуџетских серија је пренадуван...Иако волим већину тих серија (забавне су), ето рецимо Ходајући мртваци је изузетно добра, до чини ми се 5. сезоне, након које се увукла у вртлог глупости, па се после вади разним променама...Игра престола...нисам се нешто везао за неког лика посебно (Џон Сноу је, на неки начин, смарач...), а од 7 сезона добијеш само 1 иоле вредну битку (па и ту добијем будале које без тактике трче једни на друге...) итд...

Него, назад на Грим - онај ко не да шансу (било којој) серији кукајући стално, боље да одмах прекине. Ја, који пажљиво бирам серије које гледам, сам опрезно дао шансу и колико год 1. сезона варирала, била је тек увод у пакао који следи. Наравно, прича иде спорије, умерено, али тако је како је. И даље памтим Вуа и Монроа са њиховим феноменалним хумором, као и Трабл. И још пар ликова касније...штета што их неки неће никада спознати. Са тако слабим буџетом, већина серија би потонула, а феноменални Грим добија први спин оф.
Romantic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke