Prikaz jedne poruke
Stara 26.4.2018, 9:31   #12275
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledao sam sinoć Avengers Infinity War

Pretpostavljam da ne treba puno govoriti o tome koji je ovo film i koja je priča.Svi koje to zanima verovatno su upućeni a oni koji ne znaju imaju 18 filmova pre ovog da isprate.

Sam film je definitivno najbolji MCU film do sada,razlog za tako nešto je što je protivnik najzad veoma moćan i sama pojava Thanosa u filmu vam stavlja do znanja da on nije "another random enemy".Akcione scene su neverovatne,CGI spektakularan (U nekim situacijama ne toliko izvanderan,ali u većini slučajeva je top).Film ima dovoljnu dozu humora,akcije i tako reći emotivnih scena da se svidi skoro svakom fanu MCU filmova.Ono što mi se posebno svidelo je da je glavni lik zapravo Thanos,ne avengersi.Takođe drago mi je da ovo nije još jedan Iron Man ili Captain America film,već svaki heroj dobija skoro identičan screen time.Uglavnom ukoliko ste MCU fan bićete oduševljeni.Ono što je možda negatvna strana filma je da black order nema neku pozadinsku priču,tek tako su ubačeni u film i jako malo dobijate informacija o njima,ali to je razumljivo do nekle,ipak film ne može trajati 10 sati da se pokrije svaki detalj.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (29.4.2018)