Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2008, 20:16   #480
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
NSadian kaže: Pregled poruke
Što se tiče Roccat Kone miša, i ja se slažem sa svime navedenim, samo što moram da napomenem da miš ima i jednu vrlo značajnu manu.

Ograđujem se da je moguće da je to sve do mog primerka, ali svaki drugi put nakon uključivanja i isključivanja računara, nakon butovanja, sistem ne prepoznaje miša jer se uopšte ne učita njegov kontrolni centar, i kursor stoji zaleđen na sredini ekrana.

Jedino što tada može da pomogne je da miša iskopčam i ponovo ukopčam u USB port, što je izuzetno njakanje.

Ukoliko se uskoro ne pojavi drajver/firmver koji rešava ovaj problem, najverovatnije je da ću ga reklamirati kao neispravan, što u neku ruku i jeste.

Na stranu ova pojava, miš je zaista izuzetan.

Evo i moj user review za miša.

P.S. Partibrejkeru, bio si u pravu, trebao sam ići na Razer.
Evo i ja da se javim i da kažem da nakon ovog freeze problema sa Roccat Kone mišem sam ponovo instalirao Windows, i na čist OS sam instalirao drajvere za miša, sa tom razlikom što sam ovaj put instalirao i XP SP3 (pre sam koristio XP SP2), i već nekoliko dana nemam apsolutno nikakvih problema.

Namerno sam gomilu puta restartovao kompjuter i gomilu puta ga uključivao i isključivao nakon toga, i problem se više nije pojavljivao. Sve radi kako treba (da ne ureknem...), i vrlo sam zadovoljan.

Pozdrav svima
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke