Prikaz jedne poruke
Stara 8.4.2008, 21:39   #10
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Problem sa povezivanjem mp3 playera sa kompom

E svaka ti cast NSadian, koliko se trudis, za nesto ovog tipa, stvarno samo reci hvale...

Probao sam sa reinstalacijom onih nazovi drivera sa iRiverovog site-a, ali nista nisam dobio jer drivera prakticno nema. Postoji ona aplikacija ciji si mi link dao i kao neki fix (valjda bi to trebalo da je driver) koji omogucava toj aplikaciji da radi pod XP sp-om 2. Taj driver je zapravo sledece: install_flash_player_active_x.exe
i njegovim instaliranjem se nista ne dobija.U aplikaciji i dalje ne vidi player dok ga u my computeru (preko koga sam dok sam imao stari komp prebacivao pesme) vidi. Jos nesto sam zapazio, ali ne znam da li sam to ranije rekao. U my computeru mi se pojavi ikonica Iriver T20. Ok, tako je bilo i ranije. Medjutim kada se udje dobije se jos jedan folder koji je oznacen sa FAT16 System. Kada se udje u taj folder mp3 player se totalno izbuguje tj. ukoci. E sad, opet jedna zackoljica. Kada sam instalirao gore pomenuti driver ponovo, sad mi vise ni u my computeru ne vidi player. Samo se moze pristupiti preko Windows Media playera gde mogu da vidim kompletan sadrzaj file-ova u playeru ali pri pokusaju kopiranja file-ova na njega, javlja se "an error occured". Tako da za sada nista od ponovnog instaliranja software-a.
Drugi pokusaj je pokusaj ovog firmware-a. Tu mi se javlja poruka "cannot find update information in the INF file" i tu mi ostavi opciju samo za "OK". Nakon pritiska na OK, vrati me na fazu gde treba da mi objasni kako da prikljucim mp3 player na komp...

Eto to ti je, ti nemoj da se mnogo cimas oko ovoga, mnoooogo si mi pomogao vec do sada i meni to jos vise znaci... Tako da ako bas imas strpljenja ti se zevzeci sa ovim, mada sam ti ja vec zahvalan do neba sto si izdvojio i ovoliko vremena za moj problem...

P.S. Ako nesto nisi razumeo iz ovog objasnjenja postupaka, budi slobodan da me pitas

I hvala ti jos jednom
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke