tema: [Android] HTC Tattoo
Prikaz jedne poruke
Stara 16.2.2011, 11:50   #427
pharaon.92.bc
Starosedelac

Član od: 9.1.2008.
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: HTC Tattoo

Pojavio se ROM za Tattoo kome radi kamera.
Citat:
This ROM is able to take pictures, but is not finished the camera work. I need to complete driver to enable preview.
Juce sam spucao 3 sata pokusavajuci da ga instaliram,tj pokusavajuci da instaliram ClockWorkMod 3.0.0.5 bez kojeg nije moguce instalirati ovu Gingerbread verziju.Kada sam prvi put Root-ovao fon ima sam na kompu instaliran Android SDK,ali posto sam reinstalirao sistem pre mesec dana,opet sam morao instalirati SDK ali sada kada u cmd-u kucam adb devices izbacuje mi poruku kako ne prepoznaje komandu adb,tacnije drajveri od mobilnog navodno nisu dobro instalirani ali i ne uspevam manuelno da ih instaliram.Posle kucanja adb devices trebao bi dobiti listu uredjaja.Pokusao sam da preskocim taj korak sa instalacijom CWM 3.0.0.5 i flash-ovao sam ROM ali kada mobilni pocne da se boot-uje i dodje do samog kraja,onda se crash-uje i krene sa boot-ovanjem iz pocetka i sve tako u krug.Tako da sam morao vaditi microSD karticu i ubacivati je u komp kako bi vratio stari SPQRoom 0.7.

Ovo je ionako RC0 verzija,ima jos stvari tu da se dotera tako da cu sacekati RC1 verziju pa onda pokusati ponovo.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke