Prikaz jedne poruke
Stara 8.3.2017, 23:42   #4
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2017]

Sony Xperia E4 trebalo je uzmem ja sebi neki nov fon bio avgust prosle god a dugo izbegavao android od trauma iz proslosti posto sam bio dosao u situaciju da mogu (sto je i sad slucaj). Ali mi eto sestra uskocila sa fonom koji je koriscen od strane njenog muza pola godine i pola stajao u kutiji ko nov a ona ima obicaj menja mts paket fonove svako malo ...

Zadovoljan svakako pristojno brz ne zakucava skoro nikad dovoljno rama za bazicni rad nista ga specijalno ne mucim ko sto znam, Gui mi je super manje clusterfuck i saren ko na nekim samsung fonovima logicniji. Jednom je flashovan skoro room (i menjana naduvana baterija) jos pride pa je brzi no fabricki room iz mts-a najvise sam zadovoljan pored navedenog zvucnim izlazom za sluske koji je odlican testiran i sa fabrickim sluskama koje su iznenadjujuce ok kao i 3rd party in ear i sa natec genesis h11 na svim je super zvucao.

I samim trajanjem baterije koja za android sasvim pristojno po 2 dana malo tezeg cimanja u smislu wifi i aktivnosti ekrana.

Poslednja ispravka: sale94 (9.3.2017 u 0:02)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke