Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2007, 14:23   #12
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: koja graficka?

@Nergal veruj mi da 8800 moze itekako da se uposli samo ako znash kako ja nisam pominjao Ultru nigde, vec GTS i GTX modele..
problem je shto ljudi misle da se daje 300evra na kartu..ako tako gledash niko ne bi kupio dobru kartu..slazem se da je to mozda mnogo za vecinu ljudi da izdvoje za kartu ali mislim da je jako neodgovorno tvrditi da je neisplativa..svaka 8800 karta za ljude sa 20"+ monitorima su itekako isplative..taj derivat shto ti chekash od G92 da bude jachi od 8800 i da ga ti kupish za 150-200 evra ce doci na sveti da ne kazem shta..jednostavno kvalitet se placa to ljudi kod nas ne shvataju, ako samo chekash neki best buy koji ce biti bolji od perjanica prethodne generacije nachekacesh se..jednostavno to je kocka, mislim da nije pametno voditi se takvom logikom..da ovaj GTS 320 nije izashao ja ne bih ni menjao 7900GTO, ali imao sam srece u svakom pogledu..medjutim to nije garancija da ce se to ponoviti..kvalitet se placa i to je chinjenica..kao shto ljudi kod nas kupe bmw-a da se trkaju a voze na plin..pa mislim...

@optimus chovek se igra u 1680x1050 sa 4xAA i 16xAF, a karticu sam platio 120evra, jer sam moj 7900GTO prodao za 210evra..normalno da necu da kupim vrh kartu i da se igram u 12x10.. sharenish? 8800 ima naprednije aa i af modove i same dx9 igre bolje rade i izgledaju na ovoj karti, a GTS 320Mb model je pogotovo bes buy, on je svetlosnu godinu daleko od bacanja para, chudi me da mislish da prodaju maglu s'obzirom da i sam imash kartu osim ako ne igrash nishta sa njom..ja sam imao top kartu serije 7900 i znam koliko je razlika shto u fps(sirova snaga) shto u kvalitetu slike..odgovorno tvrdim da to nije bacanje para, sada vec karte ima za ispod 300evra, a nek neko ima neshto tipa 7900GS ili neshto shto moze da proda za priblizno 100evra i da doplati oko 180, shto je manje od pochetne cene 8600GTS kada se pojavio..za 12x10 i vece rezolucije 8800GTS i GTX su itekako isplativi..to shto sad ljudi se kod nas pretezno igraju u 10x7 i 12x10 nije moja krivica ali takodje mislim da se samo na osnovu toga ne moze misliti da je karta neisplativa..voleo bih da chujem jedan konkretan, opipljiv razlog zashto je npr GTS neisplativ naravno izuzimajuci komentare tipa koje sam naveo da je magla..konkretan razlog za pochetak

Poslednja ispravka: mad_skillz (20.8.2007 u 14:41)
mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mad_skillz na korisnoj poruci:
Nicolas (20.8.2007)