Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2019, 9:36   #810
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
uvek tek iz drugog puta znaš šta treba da radiš
Slažem se.
Ja došao do početka VI chaptera i tada sam shvatio da sam dosta toga i pored najbolje volje zbrzao u igranju, da sam propuštao da obavljam neke achievemente i druge sitnice kao što su...
Spoiler za Ko nije došao do VI chapter-a da ne čita...:
...mapa sa blagom koja je u kabini iza onog meksikanca kojeg ubijaš zbog priče o Kaloveju, pljačku oružarnice u Sen Deniju, dve zlatne poluge u srušenom vozu, vratiti se nazad u spaljeni Braithwaite manor i pokupiti broš sa leša one ludije i opljačkati kutiju u kojoj je zlato i mnoge druge sitnice kojih trenutno ne mogu da se setim...
Kao i da ranije skrpim onaj "Legend of the East" satchel koji je itekako koristan, plus neke "bele" misije koje se otkrivaju tek kada prolaziš određenom teritorijom, da ne nabrajam dalje.
A i opasno me nervira to što ne možeš da se ratosiljaš nekih pušaka. Pa još kad sam nabacio po dve-tri od svake vrste, kad sednem na konja i hoću da "spremim" dve koje najčešće koristim treba mi dva minuta da ih ubodem kružeći po modelima.

Pa još kad sam video da u Chapter VI...
Spoiler za Opet, ko nije došao dotle...:
...Artur oboljeva od tuberkuloze, pa me nerviralo to što ponekad ne može da se oporavi hranom i tonicima, a i kad sam našao na YT da uz pomoć malog trika Artur može da bude nezaražen, odmah sam izbrisao sve sejvove i krenuo iz početka. A onda videh i da može da se izleči, pa sam bio na kratko u bedaku.


Uglavnom, sad kad sam krenuo ponovo, ovako navežban i sa znanjem šta i kako treba uraditi, sve ono što mi je pravilo probleme u prvom prelasku sad ide kao podmazano. Pre su mi zasede O`Driskolovih i ostalih bandi bile baš teške i često sam ginuo, sada ih tamanim lagano kao zečeve. A kad smo kod zečeva, dok mi je lov na njih pre bio poprilično težak i pun čekanja, sad ih uglavnom lovim kad mi izlete na put (a dešava se dovoljno često). Sad znam i šta donosi trinket Legendary Buck-a i on je prvo što ću ozbiljno da ulovim, jer mi je krivo što to nisam znao u prvom prelazu, mnogo ranije bih to uradio.

Jeste zaista zanimljivo kada se pomalo mučiš i stičeš iskustva prilikom prvog prelaska, saznaješ stvari i prvi put otkrivaš neka mesta, ali meni ni najmanje ne smeta ovaj osećaj "iskusne stare kajle" (što Artur, u suštini, i jeste) koji zna šta i kako treba i zaista mi nije ni najmanji problem da ponovo proživljavam ista dešavanja, ali ovaj put sa mnogo više stila. I lakoće.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke