Prikaz jedne poruke
Stara 15.2.2009, 13:49   #29
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: MFS Yugoslav Air Team

Citat:
dallyborr kaže: Pregled poruke
Zadnji put, kad sam igrao online, ali ne na Vatsim nego onaj drugi, kako se zvase, zena mi je rekla:"Jer si ti normalan? Razgovaras sa avionima, ili sta?" Dok je ja ubedim da je to online i da pricam sa ATC-om preko neta...ode mast u propast. A posto uglavnom igram nocu, kad je oko mene sve mirno, zato i ne igram online. Cisto da se nebi drao kao mazga i probudim pola komsiluka, jer mi se pokvario motor i hitno treba da sletim. Dok ja njima objasnim sta ustvari radim, eto meni saniteta ispred zgrade.
To si bio na IVAO-u(taj je shit), tamo ti se desi da ATC ne zna ni engleski zat ja volim VATSIM, tu jednostavno tako nesto ne sme da se desi jer se vidi ko moze i ko ne moze da bude ATC a i kroz sam sistem obuke se eliminise takva mogucnost.

Sto se tice zene 1000% te raumem, znas li kako je tek mene moja gledala u pocetku? Pocnem ti ja let, podesim avion za let (electrical,apu,fmc) i teba da krenem pushback, trazim ja Radiocheck od tornja "Belgrade tower, jat221, on gate A2, radio check please." ,a ona me pita sa kim se svadjas? Zenin ujak kad god letim me zeza tutuman(two-two-one) jer mi je to callsign hehe eto tako nekih dogodovstina. A da ti ne pricam za ostale u kuci hehehe ali sad me i ne primecuju. Sta da ti kazem kad sam tek poceo da radim TWR....znaci mozes li tek to da zamislis. Sao ti guraj svoje i pusti zenu, da se one pitaju mi bi bili crni robovi svoje sudbine. Leti i odmaraj dusu brate kao i ja. Za mene nema boljeg lecenja zivaca od svakodnevnih obaveza nego kad se vinem pod oblake pa makar i u simulaciji. Samo joj lepo objasnis i uputis je kako je to nesto zanimljivo i nesto sto ti volis(imperativ na tome VOLIS), ako te postuje i voli postovace i to sto ti volis. Ja mojoj lepo kazem, ti volis to, to, i to ja volim ovo, gde je sad tu problem? I kraj price.

BTW na vatsimu sam mnogo duze nego sto nju znam, mnogo,mnogo tako da VATSIM nikad nije bio doveden u pitanje
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke