Prikaz jedne poruke
Stara 9.2.2009, 23:31   #22
ilijar10
Novi član
 
Član od: 19.10.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: MFS Yugoslav Air Team

Citat:
Loodi kaže: Pregled poruke
RED pozdrav i pohvala na trudu i ideji.

Ne bi u startu da budem negativan i da te obeshrabrujem ali generalan problem je sto i mi u SCGvACC imamo isti problem sa aktivnim clanovima. Iako nas na forumu ima 400+ od toga je jedan deo samo aktivan kao piloti/kontrolori a mi smo tu vec godinama. Jedan od razloga sto sam na ovom forumu postavio i svoj topic "Virtuelni piloti javite se..." je da privucem jedan broj ljubitelja ozbiljne simulacije kojih je ruku na srce malo pa jos kad je u pitanju i civilna avijacija...tesko ih je naci a da neko to ozbilljno shvati. LJudi kad je avijacija u pitanju ili je ne vole tj kazu ok je to ali smara ili se totalno unesu, jos niko od nas nije sreo nekog u "sredini" sto bi rekli. Takodje je problem sto ljudi nemaju ni dovoljno vremena da odlete jedan let posteno za koji treba bar sat vremena za najkracu rutu od beograda do tivta npr. Svi najvise vole da uskoce u igru i rokanje batoo tipa CS itd. ali nismo svi ni za pilote i kontrolu. Eto mozda cete jednog dana imati dovoljno aktivnih clanova ali s obzirom da sam vec godinama na vatsimu i ovom forumu, bilo je interesenata i onih koji su nam se prikljucili jer kako kazu dosta njih i sanja o tako necem ali jednostavno ne zna, nema informaciju da tako nesto postoji a voli to. Tako da s obzirom da si poceo tek sa ovom idejom nemoj da ocekujes puno u startu. Bice s vremenom verovatno.

Poz i mirno nebo
Evo ja sam zagrejan,i to zesce,samo sto mi neidu civilci oni veliki,neznam sa njima da letim,pa da me ubijes,ali i dalje se trudim,a one manje cesnu i one male sportse i akrobatske sam savladao,samo jos velike te civilce i navigaciju na njima,a to mi uzasno tesko
ilijar10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke