Prikaz jedne poruke
Stara 2.5.2007, 14:23   #152
deathStOrM
Novi član
 
Član od: 2.5.2007.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Playstation 3 vs. Xbox360 (vs PC)

E ovako sad.Kao prvo i najvaznije ko god kaze da je PC najbolji za igre treba ga momentalno zatvoriti,zato sto pojma o zivotu nema.Imam PC koji sam platio 1400e WCG Special Edition i svaki put kad stavljam neku prokletu igru moram da gatam da li ce je pokrenuti .glupavog S.T.A.L.K.E.R.A igram na minimum ne na low nego na minimum.Se...rem ti se na kompjuter i na igranje na njemu kad za svaku novu igru moram da budzim masinu...budite realni ljudi PC je rupa bez dna i nemojte vise da se sramotite i lupate gluposti kako je igranje na PC najbolje,jedina stvar koja valja na tom Sra...nju je Wow. .Sto se tice ovog rata izmedju konzola,fanovi xboxa hvale svoje pljuju tudje i tako rade i ostali...cinjenica je da je playstation3 najjaca next-gen konzola i tu nema govora...ako ne znate sta je bolje vidite cenu i sve ce vam biti jasno+xbox je izdao novu verziju svoje konzole zvanu ELITE i sad vlasnici premijum verzije lupaju glavom od zid,ali po tome je microsoft poznat sto mora da izbaci 100verzija svakog sr....nja+sony kako cujem mada se ne razumem bas najbolje imam valjda nekih 7 jezgara a xbox samo 3,s tim da sony koristi samo 1 za igre medjutim niko nije rekao da ne mogu da upotrebe i preostalih 6 tako da je xbox pukao kao zvecka,wii necu da komentarisem,jeste to sve zanimljivo i lepo i novo ali to po meni nije next-gen konzola to je sasvim drugi svet.ja imam sad i ps1 i ps2 i PSP i prezadovoljan sam igre jos izlaze za sve konzole tako ce biti i za ps3 njemu je buducnost osigurana u narednih 10godina.Trenutno je grafika lepsa na xboxu i za sad je u tom sektoru xbox mnogo bolji ali to ce se promeniti do kraja godine,sto se tice online igranja ,to sto ove nove konzole imaju ugradjene te stvarcice za online u sebi nama ne znaci apsolutno nista,jeste dodjes kuci ukljucis konzolu u struju i par kablova vamo tamo i mozes na net i da skidas igrice i da da kad bi se gadjali kamenjem uostalom videcete.Sto se igara u globalu tice KONZOLE SU VRH nije bitno koja konzola,ti lepo imas cd sa igrom stavis unutra i ne razmisljas igra ce raditi bez kocenja,seckanja,nema glupog podesavanja za graficku,detalja i ostalih gluposti.TO ti je sto ti je i sa tim se pomiris i uzivas u igri.
deathStOrM je offline