Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2019, 16:52   #109
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.151
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.054 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Star Wars by Respawn Entertainment

Konacno odlicna SW igra... miks gow tr i ds dizajna, puzzle koje su prilicno lake ali zanimljive, dobar level dizajn koji motivise na istrazivanje i obracune sa side bosovima, dobar raspored "meditation" aka rest i save pointova na mapi, onaj mali robot je super funny companion i prilicno je koristan.


Grafika je odlicna, malo jedino zaostaju u animacijama lica ali sve ostalo je odlicno, posebno su dobre animacije kod sekvenci borbi kad Cal uradi "fatality" nad sirotim stormtroper-ima (njihovi komentari kad udju u borbu sa Cal-om su golden XD)


Muzika je ok, Voice acting je top notch sto se i ocekivano kad imate talente tipa Forest Whitaker, Debra Wilson, Travis Willingham etc. Glavni protagonista mi nije poznat ali je odradio dobar posao, Cal na izgled deluje kao generic lik ali kako igra odmice tako se njegova prilicno mracna proslost i gubitak memorije razivja i postaje zanimljiva.


Pica je dobra iako pocinje sporo kasnije postaje sve bolja i bolja, radnja se desava pet godina nakon Jedi purge aka order 66 aka Revenge of The Sith i ceo setting odise nekom turobnom i mracnim feel-om sto je i ocekivano s obzirom da Imperija vlada galaksijom. veliki plus ide i za negativce tj Second Sister...wicked verzija DV, (mada sta drugo ocekivati od Sith Inquisitor-a) uglavnom she is awesome


Mane igre us prvenstveno tehnicke prirode, fps varira mada se meni to desavalo najvise u toku sinematica-a doduse Respawn je svestan tih problema tako da kao i kod RDR2 treba imati na umu da oba studija jos patch-uju igre.


Za kraj ostaje combat jer se tu najvise pricalo, nisam igrao Sekiro (previse me je podsecao na Nioh koji mi uopste nije legao) ali definitvno mi se vise svideo nego u recimo Dark Souls, na pocetku je tesko dok se ne provale cake oko pravovremenog blokiranja napada i taktike oko dodge i koriscenje force-a. Ja sam se relativno brzo skontao sa combat sistemom i meni je dobar, posebno kasnije kad se otkljucaju razni force alatke za destrukciju neprijatelja. Upotreba sablje je nice i nisam imao osecaj da je suvie light ili heavy nego bas kako treba.


Uglavnom za mene najbolja igra ove godine i nadam se da ce EA prosto nastaviti sa time da pusti Respawn da ima svoju kreativnu slobodu, trenutno su top deeloper i prosto prave kvalitetne igre. Jos jedan win za Stig Asmussen-a i ekipu
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
altb (18.11.2019), Vladimirus86 (16.11.2019)