Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2018, 15:40   #6
OwerLord
Član
 
Član od: 11.4.2010.
Lokacija: Indjija
Poruke: 140
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku OwerLord
Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini TV-a

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=105743

Procitaj ovde... cini mi se da trazis po slicnim prametrima kao i ja.... ja sam veoma brzo prihvatio predlog i za sada se nisam pokajao. Dakle Philips 49PUS6501,za sada lepo radi,jedino sto filmove pustam preko Kodija,tako sam obezbedio zute fontove na titlovima. Jednom me zezao na pustanju filma (1080) sa externog HDDa,jednostavno film zamrzne a titl ide dalje... HDD USB 3.0.ali sam izmedju njega i USB 3.0 na TVu imao produzni USB kabel koji nije 3.0.Pretpostavio sam da taj kabel zeza,i spojio HDD bez tog produznog i film bez problema doterao do kraja. Sad da li je do tog produznog USBa ili RAM memorije samog TVa ne znam. Inace kod ovog modela mi se dopada kvalitet slike i obicnih kanala,deluje mnogo bolje nego na televizorima po komsiluku. Mada iskreno,nisam imao priliku da ga uporedim sa nekim modelom slicnih karakterisika. Eto,valjda sam ti bar malo pomogao,ako te jos nesto zanima,pitaj
Procitao, hvala....

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Član Duke... Je objasnio mnogo što šta u vezi televizora. Pomenuo je Lg prošlogodišnje da se izbegavaju u širokom luku kao i određeni drugi modeli koji imaju karakteristične oznake. Potraži šta je napisao. Inače trenutno preporučuje Sonijeve modele koji imaju najviše uloženo dobijeno. Na drugom mestu Filips. Trebaš da se odlučiš i koji tip panela preferiraš. Ima i tu određene razlike. Što se hdmi x4 tiče teško da ima takav ispod 1K €.
Da, procitao sam neke njegove postove. Cuo sam za LG da treba izbegavati u ovom trenutku, tako da sam suzio izbor na Samsung i Sony. Sto se tice panela, zaiste se ne razumem u njih, napisao sam moje potrebe i sta sve ocekujem oko TV-a, pa ako moze pomoc oko toga?

Mozete li mi, za pocetak, pomoci oko dijagonale (prvi post), to mi je mozda i dilema broj 1?!
OwerLord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke