Prikaz jedne poruke
Stara 20.12.2021, 15:45   #212
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
ognjen_ogi kaže: Pregled poruke
Ne razmisljamo svi isto,te 2000e uvek mozes u nesto da ulozis,sredjivanje stana,kola...a ti das za grafiku da bi igrao igre.Sto se mene tice vidim jedino Stalker 2 u najavi kao nesto sto bi mogao da igram.
Mozda i o ovaj God of war...
Ljudi su različiti. Ne znam zašto se drugi omalovažavaju ako ne misle isto kao neki??

Ja sam kupio 5700XT za 50.000, prodao je za 75.000, dodao istu cifru od 50.000 koju sam dao za 5700XT da kupim RX6800 samo da bih igrao RDR2 kako valja. JA to volim, MENI LIČNO su igre nešto što obožavam čitav život. Treba li da govorim ljudima koji vole motore i automobile da su kreteni zato što ja nisam ljubitelj toga, ne zanimaju me i nemam ih?? Trebam li audiofilima govoriti da su budaletine zato što daju silne pare na gramofone, zvučnike i stare gramofonske ploče, jer je meni to glupo?? Pa, ja bih se ubio kad bih bio takav plitki idiot.

Uostalom, stiže na PC God of War, Uncharted 4, vrlo verovatno Ghost of Tsushima, prolepšani Witcher 3, za godinu dana će biti još štošta, ali sve je to nebitno kada uključim RED DEAD REDEMPTION 2 u punoj raskoši. Tada ne žalim ni paru koju sam dao na grafičku koja mi to omogućava. Kolika god da je. Meni je to ulaganje u zadovoljstvo u ovim jalovim vremenima, ma šta ko mislio.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke