Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2012, 16:42   #235
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2011]

Zar nije trebala da ode u penziju prosle godine u ovo vreme?

Meni navigacija ne treba, samo muzika, fotografije, video snimci (koje svejedno prebacujem) i neke stvarno korisne aplikacije

Telefon je odlican ali ne i savrsen, tesko da postoji nesto tako. Platio sam 200e u vipu i mislim da sam odlicno prosao ali su stvarno nebulozne cene GS 3 Mini i Sony XP, mislim na cene u zvanicnim prodajnim mestima, skoro 500e kostaju ova 2 modela i naravno da ne vrede toliko, konkretno mislim da ne treba dati vise od 280e za ova 2 telefona (novi sa 2 god garancije) ali sve ''zvanicne'' cene su smesno visoke pa htc desire c koji je prosto pregazen za danasnje standarde kosta 29k din
Citat:
Jedino me još baterija brine malo. Bilo bi lepo da može da izgura dva dana umerene upotrebe
I mene je brinula baterija ali sam se stvarno opustio sto se toga tice, kapiram da moze 2 dana da izgura sa nekom nezahtevnom upotrebom ali je fazon sto za 10min na punjacu mozes da dopunis 20%, bukvalno. Na XDA sam nasao podatak da je autonomija na ics potpuno ista kao kod SGS II, inace telefon na ICS poseduje Extended Standby Mode i ova opcija radi brutalno dobro, za celu noc 1% baterije izgubis dok je telefon u idle!

Uzasna autonomija je bila na GB, to je sada proslost a ocekujem da ce JB doneti dodatna generalna poboljsanja

Poslednja ispravka: HSVstoned (30.12.2012 u 16:57)
HSVstoned je offline