Prikaz jedne poruke
Stara 22.4.2008, 20:17   #7
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Da li se isplati kupiti ovakav lap-top?

Sto se tice baterije kod Asusa, to je stvarno veliki problem, na mom F5V ne drzi preko 1.5 sati. Neki jaci/noviji modeli drze i do dva sata, ali mislim da je to maksimum u koji ulazi i ovaj tvoj model. Ako ces da ga koristis za poslovnu upotrebu, onda ti to i nece predstavljati veliki problem jer ces stalno biti blizu izvora struje. Da li taj model podrzava prosirenje baterija, to ne bih znao. Uglavnom, ako ces se oslanjati na bateriju, Asus bi mogao da se pokaze kao losiji izbor (mada je Acerova izrada strasno losa, stoga bi u ovom duelu ja uvijek prije isao na Asus).

Sto se kvarova tice, ja do sada sa mojim Asusom nisam imao problema, niti sam cuo/citao da su modeli ovog proizvodjaca iole problematicniji nego bilo kog drugog brenda. Zapravo, samo sam jednom cuo da se Asus laptopovi dosta kvare, kada sam bio u jednom kompjuterskom sopu. 10 misljenja za, 1 protiv, situacija je dosta jasna, zar ne. Problem sa Asus modelima je sto se u slucaju eventualnog kvara salju na popravku u Hrvatsku (imas 1 godinu worldwide garancije na Asus) i to moze da potraje i nekoliko mjeseci. Tako je u Crnoj Gori, a vjerujem i u Srbiji, i to je veliki problem. Govorim o ovlascenim Asus predstavnistvima. Internacionalna garancija od 1 godine je sjajna stvar, ali ovo slanje u HR, ako je tacno a nemam razloga da vjerujem da nije, je zeznuta stvar.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
dusan_silni (23.4.2008)