Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2022, 16:36   #405
Zli Zoe
Član
 
Član od: 29.7.2015.
Poruke: 343
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 133 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Uopste mi nije jasna potreba nekih forumasa da se brani danasnja gaming industrija.
Da li svi ljudi sa ovog foruma moraju da imaju isto misljenje o novim igrama?
Meni smeta primetan pad kvaliteta naslova u nekim sporednim gaming zanrovima koji ne donose dovoljno zarade gaming industriji i rast cena kompjuterskog hardwere-a.
Niko vama ne brani da trosite veliki novac na "ne tako skup hobi" ali svima je jasno da proizvodjaci jedne kompjuterske komponente prethodnih nekoliko godina posluju na monopolisticki nacin.
Ja sam izneo samo svoje misljenje o gaming industriji koja je puna kopiranja, rimejkova i ne deluje kreativno prethodnih godina pa ne kapiram zbog cega se nekoliko ljudi ovde nervira.
Uopste mi nije jasna potreba nekih forumasa da se napada danasnja gaming industrija.
Da li svi ljudi sa ovog foruma moraju da imaju isto misljenje o starijim igrama?

Vidis kako to zvuci i koliko je misljenje relativno.

Ja na primer vise naginjem ka misljenju koje si i sam izneo ali mi ne pada na pamet da osporavam nesto sto nekome prija ili voli da igra. Ako mogu da iznesem konstataciju, cinjenicu, argument, tvrdnju, kojom bi odbranio svoje misljenje to cu i uraditi i pritom cu procitati sta je neko drugi napisao ili odgovorio, to je minimum pristojnosti i to je na kraju krajeva diskusija.

I na kraju, vraticu se na prvobitnu misao da je misljenje relativno, narocito u temi u kojoj se nalazimo a to je gejming industrija. Jer ako se neko zabavio ili uzivao igrajuci nesto sto se meni ne svidja, onda polemika oko toga da li je neki naslov los, dobar, repetativan ili sta vec kolliko god da je vazna postaje isto toliko i besmislena.
Zli Zoe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zli Zoe na korisnoj poruci:
player1 (3.12.2022)