Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2005, 20:12   #79
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Sta slusate od muzike...

Citat:
bobi kaže:
Ali upravo zbog takvog stava sam cesto puta (ranije, ne sad) bio prinudjem da cinim razne gluposti kako bi odbranio svoje pravo da setam gradom kao metalac.
Da, imam dugu kosu, uvek (ali uvek) se oblacim u crno, leti nosim martinke (koje su daleko hladnije od tesnih patika) i nisam cuo da se iko na poslu pozalio na mene sto sam metalac.
To si lepo rekao,moram da primetim
Takodje i ja volim crnu garderobu koju preferiram-crna mi je oduvek bila omiljena boja,mnogo pre nego sto sam i krenuo da slusam metal,a sto se tice martinki-niko mi zivi takodje ne veruje koliko je to,ustvari,sjajna i udobna obuca-u sintetickim patikama ti se leti noge strahovito usmrde,dok to sa martinkama koje su od prirodne koze nije slucaj-probajte pa cete videti...
Dugu kosu nemam,jer imam slabu kosu-tako da sam osisan po kecu-jednom sam probao da pustam,ali mi je slabo islo pa sam se vratio na staro....

@Voodo
Pa pazi-bas to sto se SOAD zeza u svojim pesmama je meni super(nesto u fazonu "namerno glupi")nekako odskacu od ostalih i imaju crtu orginalnosti....
Dobri su...
Ali su i ludi-tu nema pogovora....
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke