Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2009, 22:47   #23
daniloBG
Član
 
Član od: 28.9.2008.
Lokacija: Cerak
Poruke: 181
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor srednje škole

pozdrav svima na forumu

jedno vreme sam bio zagrejan sto se tice kompova i tih *****a pa sam se nameracio da upisem "teslu" smer za racunare...uvideo sam neke lose strane toga kao sto su slaba upotreba prakse, nepostojanje osoba zenskog pola, dosadni predmeti itd...mrzim te fizicke zakone i te stvari, a mogu reci da sam cak poceo da se gadim na PC hardver...dosao sam na ideju da upisem gimnaziju...naravno, gimnazija mi donosi opste obrazovanje i sve to ali kad zavrsim nju moze se reci da sam niko i nista...naravno da imam dalje planove za skolovanje, samo postoji jedan problem, a to je NOVAC...a pitam ja vas, kako to funkcionise na fakultetima, kolike su godisnje cene, i to...cuo sam da je 1000 i nesto juroa godisnje sto mi se ne dopada...bre za vreme tita se studiralo za dzabe, a ovo sad svi nas kradu de stignu...cuo sam da postoji mogucnost studiranja na "budzet" ali nemam predstavu kakva je sansa da se dodje do toga...da li ima limitiran broj ucenika koji idu na budzet ili mogu na budzet ako zadovoljim zahteve za to ne racunajuci brojno stanje?...da li uopste vredi rizikovati i pucati na zavrsen faks i pored prosecne finanskijske situacije?...ako predjem na budzet da li ja opet moram da placam neke ispite i te neke dodatne stvari?...mada ako predjem na budzet na konju sam, bar ja tako mislim...ovo je mozda i previse pitanja pa ako nekoga mrzi da mi odgovori bar na nesto od toga, moze da mi da neki koristan link bio bih mu zahvalan...

ps-naravno da nije rano razmisljati o faksu...
daniloBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke