Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2010, 1:04   #120
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam razmisljao ovako,mada nisam nesto dugo razmisljao vrlo moguce da sam pogresio,ali mislim da sam upravu
Spoiler za shutter island:
Na samom kraju njegov "partner" resi da se pretvara da su ustvari i dalje partneri da bi video da li se ovaj izlecio ili ne.Dok onaj glavni cipi stoji malo u daljini i "razgovara" sa kolegama,a ustvari ocekuje da vidi sta je bilo sa Leonardom(sorry zaboravio sam im imena svima).Kada ovaj kaze bas smo ih prevarili previse smo pametni,njegov partner resi da glumi ludilo i kaze da previse smo pametni i mahne glavom celavom cipiju da mu da do znanja da se ovaj nije oporavio.Kada mu je Leo rekao:"What is better to live like a monster or to die like a good man" ovaj se zapitao da li je on stvarno lud ili se pretvara jer je saznanje onoga sto mu se zaista desilo previse bolno i ne moze ziveti sa tim,pa bolje da se pretvara kao da je inspektor.Takodje deo na pocetku kada im traze pistolje i zaista nastoje na tome govore da su oni znali da je on lud i ne mogu mu dopustiti da udje sa pistoljem u tu oblast.Takodje i scena sa ludakom u onom zatvoru ili sta vec....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Eddy (6.8.2010), uros@3D (6.8.2010)