Prikaz jedne poruke
Stara 26.12.2007, 17:38   #69
wolfologin
Član
 
Član od: 27.9.2007.
Lokacija: prestup.blogspot.com
Poruke: 369
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 46 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Citat:
che daboli guz kaže: Pregled poruke
imam "debeljka"vec 6 godina i jos uvjek sljaka(nikad ga nisam otvarao/u medjuvremenu sam dao bratu).Jedan TIP:Ukoliko imate tip ventilatora koji ubacuje vazduh otraga u konzolu povremeno usisajte ventilator kao i "mrezice"sprijeda.
Mozete i otvoriti ako hocete ali niposto ne ostavrujte kontakt ,zbog statickog elektriciteta.Takodje obratite paznju usled ciscenja ili zamjene lasera na "metalne shine"po kojima laser ide da ne skinete rukom ili rukavom "mast(ulje)".Jer ce te time onesposobiti "klizanje"mehanike(lasera).

P.S.Zamjena lasera i nije neka visoka matematika,jedan moj poznanik je to uradio sam i po njegovom komentaru nije tesko.Osim toga mozete na netu naci kao se to radi "korak po korak".Sto tice "slim"verzije smatram da je jos jednostavnije nego kao kod prvobitne verzije.Imao sam priliku da na prvom PS(psx)menjam sam laser i uopste nije tesko,sem ako imate vrhunsku averziju prema takvim stvarima.
Ej brate a jel ima shanse da se oshteti chip prilikom menjanja lasera. Nemam pojma kako to izgleda jer nikad nisam otvarao nijednu konzolu
wolfologin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke