Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2008, 13:02   #16
shalabajzer
Član
 
Član od: 12.11.2007.
Lokacija: Ozz
Poruke: 127
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Koje slusalice imate i kakvi su vasi utisci o njima?

Ja imam Philips stereo hear phones SBC HP 195. Kupio sam ih pre jedno 3 godine.. mozda i vise. Ne secam se bas. I jos me sluze. Osim sto se bananica malo zeznula. Kad se savije, malo se gubi na zvuku. Mozda je neko suvise jako cimnuo kabal... Svejedno, nasteluje se nekako da radi I rade super, mislim meni. Ja se nisam toliko baktao sa sluskama. Ali ove su bas dobre. Imaju dobar odnos izmedju basa i srednjih tonova. Uglavnom sam na njih svikao, pa mi nista drugo ni netreba. Manje vise su specifikacije iste kao kod drugih . Jedina zamerka, koju sam imao na njih je bila : Most koji povezuje dva zvucnika, sto ide iznad glave( bla bla, moze i spod ) Nema nikakav sundjer iliti nesto sto smeksa, da ne zuljaju. . Mislim moze se srediti . Bacis nekoliko krpa preko Ovako kvalitet zvuka im ide u korist. A slusalice su klasican budzet bile. Secam se jer nista kvalitetnije nisam mogao da kupim. Moze biti nekih 600 kinti kod lokalnog prdavca. A i jedan drug ih mi je predlozio, pa smo ih kupili zajedno. E da isto sto moze da se desi nakon koriscenja, je ovo: ako ih dugo koristite, pogotovu u nekom kafeu, oblozene su skajem , pa se skaj moze izderati... mislim on se sigurno izdere nakon nekog vremena.

i josh nesto : Slusalice nisu toliko zdrave za slusanje, narocito ove bubice. Znaci mahimalno 2 sata kontinuiranog slusanja .
shalabajzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke