Prikaz jedne poruke
Stara 12.10.2016, 10:15   #65
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Zahvali svojim komunjarskim sektašima za današnje stanje u državi. Sve su to titovi potomci. Bratstvo i jedinstvo, hahahahahahaha. Ma nema, sve dobre duše. Ona masovna streljanja i otimanje imovine (desilo se i mojoj porodici), to nikom ništa, a? To tako mora? Popišam ti se na celokupnu ideologiju.
Ne, na tome se zahvalim modernim kapitalistima, četnicima i ustašama. Komunisti su nestali s Vladom Dapčevićem i njegovom gardom, dok su SFRJ uništili, raskomadali onom starom zavai i zavladaj takvi koji su bili protiv komunista. Tko je bio za bratstvo i jedinstvo, jednakost, Komunisti. Tko je bio protiv, takvi kojima su familije bile u četnicima i ustašama, i onda se čudili kako se desila nacionalizacija. I koja to masovna streljanja? Više su četnici pobili sami po civila Bosni (nekih 20 puta) nego svi partizani na prostoru čitave SFRJ. Uvijek mi je komično kada četnici i ustaše kmeče u vezi narodnih sudova, a to što su oni nesmetano klali 4 godine na teritoriju koji su kontrolirali, nikome sada ništa?
Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Da li su igdje streljani civili? Ne bih rekao. Samo (para)vojne snage.
Nacionalizacija je bila ključna za reformu ekonomije: prisvoji/pozajmi/otmi danas od Arkana i ostalih ratnih profitera pa da vidiš kako će Srbija da procvjeta, al' otećeš moj k***c jer se BOJIŠ, jer iza tebe NE STOJI NIKO: ni stabilna vojska, ni jaka država ni policija, ni sudstvo. Ti isti "potomci komunista" o kojima pričaš, danas ispijaju kafe s kriminalcima, što Tito nikad nije radio. Kriminalce dovodite i u reality emisije, prisutniji su u medijima od normalnih ljudi, a vi biste negdje naprijed? Slušajte "Buđav lebac" i živite ga.
Upravo tako. I to je sva mudrost.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (12.10.2016)