Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2015, 21:24   #44
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Unisteni PC naslovi

The Sims. Nisam igrao četvorku, doduše, ali je trojka meni lično bila potpuna katastrofa. Nakon par minuta sa trojkom četvorku nemam želju ni da isprobam.

Verovali ili ne, GTA. Nijedan GTA koji ubuduće bude izlazio neće nadmašiti zabavnost i zaraznost San Andreas-a, Vice City-a, pa čak i III. Četvorka je meni lično bila mlaka, a ovaj cirkus što su napravili sa peticom me ni ne vuče da je isprobam.

Need For Speed itekako. Onaj drugi Most Wanted je tolika blamaža da bolje da nisu ni izbacivali da bacaju ljagu na onu fantastičnu igru iz 2005. Sve nakon prvog Most Wanted-a je teški krš i kao i Fifa, NBA i slične igre koje se rade svake godine koliko da ne bi tržište stagniralo. A što se tiče sportskih, poslednji NBA koji mi se svideo je bio iz 2003. godine, toliko o tome

Civilization. Peticu sam obrisao posle 10 minuta. Četvorku sam igrao, ja mislim, godinama.

Ne znam jel spomenut Duke Nukem, bolje da smo ga i dalje čekali i sprdali kao sa Half Life 3 confirmed.

Sonic. Jednom prilikom sam odigrao neki njegov tupavi karting i Mario Kart je za ono keva.

Fable. Fantastičan prvi deo koji je iz dela u deo sve više bio srozavan. Čak su uradili i rimejk prvog dela pa su ga uprskali i zakomplikovali otvaranje menija, biranje oružja, pa dugmići, pa šta sve ne, umesto da su to ostavili isto kao što je bilo u originalnoj igri. Prosto neverovatno da su bili u stanju jednu tako savršenu igru da upropaste gde sve što je trebalo jeste da je malko nabudže - uprskali.

Sad ću se pozabaviti i jednom poprilično starom - Megarace. Prvi i drugi deo su bili sasvim solidni i doneli nešto novo, treći je bio toliko čudan i usiljen da je potpuno nepotrebno bacio ljagu na prve dve sasvim solidne igre. Pogotovo je drugi deo bio odličan.

Dodaću još i The Secret of Monkey Island, kao i FlatOut.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke