Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2007, 19:59   #10
Dusan Maksimovic
Član
 
Član od: 10.11.2006.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 258
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dusan Maksimovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Dusan Maksimovic
Određen forumom Re: Maticna ploca ASUS P5PL2-E PCIe/DualDDR2/FSB1066/Conroe

Citat:
Maverick78 kaže: Pregled poruke
problem je sto ne zivim u BG-u ili nekom vecem centru,pa sam ogranicen sa odabirom komponenti. Znaci imam u ponudi ili foxconn ili asus. sad kad sam procitao freskov post o foxconnu,onda ce najvjerovatnija kupovina biti asus. Strpio bih se jos malo i uzeo onda Asus P5B,trebalo bi da je ona ok? Kosta 110 eura i recite mi za nju,jel to dobra ploca? citam na benchu da ima problema sa intergisanom zvucnom na njoj,kazu zvuk krci i da se jedino rjesava kupovinom neke sound karte... jel imao neko iskustva sa tim? evo o tome na benchu pisu,u dnu je dole to pomenuto:
http://www.benchmark.co.yu/forum/sho...d.php?t=129342
koliko ja znam to je problem i kod drugih Asus-ovih ploca ali (imam Asus P5LD2 SE/C) se to resava tako sto udjes u DxDiag i tamo na Sound tab-u stavis na basic ili standard acceleration umesto full (to me bas zezalo kad sam igrao Hitman: Blood Money). Mada je najbolje resenje (kako kazu SK-ovci) da uzmes bilo koju Creative labs 5.1 kartu i spavas mirno. znam da ti je kinta problem ali... pozdrav
Dusan Maksimovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dusan Maksimovic na korisnoj poruci:
Maverick78 (7.5.2007)