tema: AMD Navi
Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2020, 14:15   #360
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Ma nisam ni mislio na tebe lično ali vidiš i sam da u većini javnih rasprava provejava taj stav "patim za onim što ne mogu da imam i nipodoštavam ono što mi je dostupno". Ovaj naš IT zapećak u vidu SK foruma je još i dobar, mi smo kao neko ostrvo dinosaurusa u kom je većina stvarno igrala igre i na čarličaplinovskim frejmrejtovima i rezolucijama.

Ono, jeste potupno normalno da sa vremenom bolje postane norma, da se ne gleda nazad i da low i medium na 24fps ostane stvar prošlosti. Btw, novopečeni igrač i ne zna šta je pravi low ili medium sa smanjenim shejderima i brojem poligona, njih više bode klasifikacija da nisu ultra nego bilo šta drugo. Većina bi popadala samo tako na slepom testu između high i ultra podešavanja.

Znam da je ovo tipična "dedica zakera" retorika koja baš i nije omiljena u potrošački orjentisanim raspravama IT foruma današnjice, ali kad ceo diskurs nagne na tipično vajnovanje i defetizam, nije loše odmaknuti se korak dva pa pogledati malo širu sliku. Pitam se ponekad kako se svi ti ljudi nose sa nesavršenostima u drugim životnim sferama. Da li je svima auto najbolji, gajba najveća, žena najlepša i najpamatnija... a kad nije da li dignu ruke od svega i odu da sulkuju u ćošku.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke