Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2015, 12:34   #577
el_corona
Starosedelac
 
Član od: 23.1.2008.
Poruke: 1.427
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 366 puta na 331 poruka
Određen forumom Re: Napredna Srbija, digitalna televizija i DVB-T2 konfuzija (SK 11/2010)

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
Ljudi, vi mešate babe o žabe. SBB ne pravi program nego ga samo distribuira. RTS je nacionalna televizija i kao takva je obavezna da naciji (proizvodi) priušti obrazovno-naučni program, kao kulturno-umetnički, sportski .....
Ne mesamo, mozda si nesto pogresno razumeo. Cinjenica je da neko nekom placa da SBB distribuira RTS kanale kroz svoju mrezu, SBB RTS-u ili obrnuto, samo to ne znam. Obzirom da se ukinulo analogno emitovanje TV signala sada bi hteli da jasu svakog ko ima strujomer. Ja npr imam strujomer ali nemam DVB-T2 prijemnik nego koristim SBB kablovsku i imam RTS koji ne zelim, jednostavno kao za mnoge pakete tipa HBO, Sport klub, Pink sto se placaju dodatno neka uvrste RTS grupu kanala kao poseban paket i neka kosta 500 dinara ali nas na kablovskoj i ljude na IPTV-u neka zaobidju a ljude koje su primorali da kupuju DVB-T2 resivere i televizore i koji hvataju signal preko etra, neka ga skrembluju i neka puste karticu u prodaju i cao.
el_corona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke