Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2007, 8:40   #22
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Problem: Kompjuter "ćuti" kada se uključi

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
ja mogu samo da kazem da mislim da nista nisi dobio time sto si ostavio problem da prenoci. stavise, cudi me da nisi prosto ugasio komp (na bilo koji moguci nacin) i odmah ga ponovo upalio- to u 90% slucajeva pomaze, a mislim da ovakvi "tripovi" u preko 50% slucjeva nisu nista opasno vec puka i cudna slucajnost
Hvala što si me umirio. Da ti kažem da sam probao ovo što savetuješ (verovatno nisam to baš najjasnije napisao), ali nije uspelo. Možda bi proradio i nakon par minuta da sam kabl za napajanje, koji sam izvukao iz štekera, tada vratio i probao još jednom, ali nije mi se nikud žurilo, pa sam (kako već rekoh) ostavio da problem "odleži".

Moj savet svima kad vam se nešto naopako desi (ne samo sa kompom) je da malo stanete, izbrojite lagano u sebi do deset (ili, još bolje, do sto!), i onda, neopterećeni panikom i hladne glave porazmislite šta vam je činiti. Milion puta sam se zeznuo kad sam hteo ODMAH da rešim problem, ne razmišljajući mnogo da li je ono što nameravam da učinim pametno.
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke