Prikaz jedne poruke
Stara 31.12.2005, 17:27   #28
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: "Qzmizam" - Da li su igre umetnost?

CCCC.Necu da upadam u vatru,ali da ti odgovorim nesto.Ja studiram Masinstvo,druga godina.Bavim se samo hardware-om i to sam 'sam svoj majstor'.Svi ovde se deru pajpovi,shejderi a niko ne zna sta je to....Drugo.Myst je prva avantura tog tipa.Precrtaj svoj prvi pasus....Pa naravno da je vezana sa inteligencijom...Kuku sta si ti napricao...Ne moze svaki ljudski um da stvori umetnost.Imas samo jedog Leonard Da Vincija,samo jednog Mikelandjela,samo jednog Mozarta,...To nisu ljudi ni sa DIF-a ni sa Masinca.To su ljudi kojima je dovoljan njihov um da stvore nesto.
Jos nesto AMD nisu Kinezi.Pogledaj malo gde im se otvorila nova fabrika...Ja ne znam Kuzmanovica.Samo sam citao njegove tekstove.I nemaju uticaja na mene.Samo dajem stav o njima.Moja iskustva sa Intelom i AMD-om su nesto sasvim drugom.

Myst jeste metrika IQ-a.Kao i neke avanture uopste.Brzo povezivanje stvari i razlicitih oblika,mehanizama...Hmmm,poprilicno odgovara definiciji IQ-a(jednog dela,ne sveobuhvatnog IQ-a)
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke