Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2010, 12:48   #44
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Zbunjuje me Limundo aukcija...

Citat:
mciggzy kaže: Pregled poruke
Stvarno ne ocekujem da mi tako uvaljuju stvari koje su kupili preko puta buvljaka, koje realno nikome ne trebaju, i za koje pisu stanje nepoznato. To je vec LAZ odnosno PREVARA cim napise da je nepoznato stanje a to nije. Samo me jos ubedi da stvarno nije znao da je stanje neispravno. Kada smo se posle dopisivali, i kada sam pitao, kako je tada znao da ne rade? I iskreno, nije mi potreban onlajn buvljak, skontah vec tada.
Cekaj, a kako su te kikovali/banovali zato sto nisi hteo da preuzmes jedan predmet ?
Nije ti to valjda bila prva aukcija na kojoj si pobedio , pa je bilo (-1) ?

A naseo si na tu foru.

Ima takvih aukcija dosta na foru, recimo aukcija za maticnu plocu:
- neispitano/netestirano, ali bez fizickih ostecenja (jes bas bi on stavljao od 10 din sa takvim opisom neku ok maticnu plocu, testirao bi on nju samo tako, nego je on nju jeste testirao i utvrdio da je neisoravna)
- nemam potrebne komponente (mem, cpu) da je isprobam, ista prica kao gore, more nasao bi on te komponente lako, jos gore je ako po ocenama vidis da je covek preprodavac, znaci pun je on rezervnih delova
- nemam vremena da se bakcem oko testiranja, opet ista prica, a ima vremena da kaci aukciju
- kupljeno ispravno na limundu, prodavac tvrdi da je tako, nije testirano

Ima jos takvih slicnih primera, u svakom slucaju u 99% slucajeva sve je to neispravno.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke