Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2021, 23:49   #77
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Citat:
maxx kaže: Pregled poruke
Cekaj,nisam razumeo da li si ti nekada igrao nesto na nekom 4k monitoru?....ili 1440p munitoru?........pa da uporedis sa nekim 1080p monitorom?

U vecini slucajeva u odnosu na 1080p,monitori sa 1440p i 4k su "nebo i zemlja"....tj neuporeivo izgledaju lepse igre......jos ako je to na nekom 32 ili 34 ultrawide monitoru,ssgvarno to tek onako "teoretski" ima smisla porediti....isto kao sto je 1080p nuporedivo bolja od neke npr 800x600 rezolucuje koje su se igrale pre 20 godina...

I kakvo igranje na TV,mislis tako se igras na nekoj konzoli?......mislim,zna se sta se podrazumeva pod PC gamingom......tastatura,mis i oko 70-130 cm udaljenost od monitora...
Hahah
Ovo poslednje ti najjace, ali cu ti ozbiljno odgovoriti. Nakon rada 10h na KOMPu - bio bih budala da picim gejming jos 4 ili 6h od 70 - 130cm od monitora . Kontas?
Ovo gore mi sve diskutabilno, jer ja radim na monitoru ( ovaj - sigma-computer.com/item?id=1297' - a gejming (znaci) TV iskljucivo..Jer tako mora...
A u win okruzenju MHz - ako toliko bolje ide (klizi) strelica - sigurno uzimam (posao)?
Inace ovo trece, ako izuzmes FPS - gamepad je dosta dobar- cesto bolji od tastature (narocito u trecem licu igre).
Ali iskreno, uvek sam imao jaci utisak kontrole na TiM...Jbg, ili se nisam navikao za ovih skromnih 5 godina staza na kontroleru.

Poslednja ispravka: Shonkas (13.8.2021 u 0:14)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke