Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2020, 22:25   #142
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: The Witcher serija

Citat:
Skenderevo kaže: Pregled poruke
Ne znam da li je ovo istina, ali ne bi me uopste cudilo da jeste.
Jeste , simbolizam koji odgovara političkim stavovima autora serije. Oni su ih otvoreno iznosili . problem je samo što su gurnuli to u seriju a obećala je autorica da to neće da uradi jer to nije dobro . Još stoji twit . A opet je uradila.
Nije ni prvina da se to radi , naprotiv . Holivud to radi na nivou parole na mitingu .
Znam da sam mnogo ciničan po pitanju serije ( mnogo ljudi isti osećaj ima i vidi iste probleme) , ali vidi taj oklop , kako da se pravim da to ne postoji. A to je samo očigledno a ima gomila takvih stvari .
Imam osećaj da se autori smeju i da sami ne veruju šta su sve prodali .
Da se otvoreno ne govori o tome šta se sve i koliko ubacuje u igre , serije i filmove pitao bi se ozbiljno da li je paranoja ili neki gadan -izam . Ali kad CDPR izadje i kaze da je doneo promene zbog " inclusivity " u Cyberpunk
...Samo što verujem da oni neće ugroziti kvalitet svog dela a mislim da Netflix jeste , ne mogu ja posle tri decenije da zamišljam mitologiju na jedan način ( takva kakva evropska mitologija i jeste ) i ugradim sve u svest i podsvest i sad da mi ne smeta. Klincima rodjenim posle 2010. će smetati obrnuto ( navići će na lore skuvan u Holivudu a ne kroz vekove) jer će promeniti sve. Neće moći da izadje film ili serija a da nema sve što treba štiklirano . Princ više ne spasava princezu , to će biti zločin .
To nije dobro zbog mnogo razloga .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
DArthShone (12.1.2020)