Prikaz jedne poruke
Stara 22.8.2015, 20:37   #578
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Ne mogu da se setim imena igre...

Citat:
djuksy kaže: Pregled poruke
Pomagajte drugovi..

Pc igra je u pitanju negde u razmaku 2000 do 2006. U trećem licu. Imaš strelu i još neka oružja, ali stariji modeli možda Egipatsko nešto.Sećam se da možeš da se pretvoris u neko čudovište, ali to pri kraju. Ima i protivnika polu covek a glava ptica ili pas. Znam da u glavnom meniju se ljulja obešen neko i neka kuća. Eto to je sve. Znam da je teško provaliti koji je ovo game al Ako neko ima predstavu nek napise. Tražim je dugooooooooo na neto ali uzalud.. Hvala




Šalu na stranu, jamesbradley992, ali to što ti tražiš je apsolutno nejasno - ne znam kako oružja mogu biti "egipatska", pola čovek pola šakal jeste egipatski bog Anubis, ali jedina igra iz trećeg lica u kojoj se "tabaš" sa Anubisom pa i Horusom (pola čovek, pola soko) jeste sphinx and the cursed mummy , ali tu nema obešenog lika u glavnom meniju ni u ludilu. Ali se tu ne pretvaraš u čudovište, već igraš i kao mumija.
Ono gde bi možda i bilo obešenog lika na glavnom meniju i gde se boriš protiv lika koji je pola čovek pola...valjda pas jeste ovo:


Ali ovde je nema "egipatskih" oružja ni u ludilu. Sve samo masakriranje ladnim oruđem i vrelim olovom...

Ili ovo
Bloodborne


Ovde se glavni lik pretvara u čudovište, bori se samostrelom (ne liči na egipatski) ali nema obešenih u meniju, a moguće je da se leši sa nekim mutantima...

Poslednja ispravka: NastyB (22.8.2015 u 20:45)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
djuksy (23.8.2015)