tema: MSI Ex610x
Prikaz jedne poruke
Stara 13.12.2007, 3:16   #5
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Msi Ex610x

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Nije lijepo sto uskacem u temu, ali interesuje me kvalitet torbi koje MSI isporucuje sa svojim proizvodima, jer do sada nisam imao prilike da isprobam nijednu? Znam da je Targus lider u ovoj oblasti (i ja imam jednu, i nemam nikakvih primjedbi), ali bih volio da cujem tvoja iskustva i generalno utiske koje si cuo ili procitao?
Naravno, poklonu se u zube ne gleda tako da je ova MSI politika poklanjanja prava stvar.
Jeste da se poklonu u zube ne gleda, ali ove torbe sto dolaze uz MSI kao da su nabavili u bloku 70 kod Kineza. Uzas. Prvo sto ocajno izgledaju, prosto te je sramota da to nosis ulicom, a drugo sto nije neki kvalitet. Ne predstavljaju skoro nikakvu zastitu, sem od grebanja. Kada vec neko kupi laptop od makar 450 evra, bolje da doda jos 30 pa da kupi torbu koja ce stvarno da zastiti taj laptop. Targus stvarno pravi odlicne, mozda i najkvalitetnije torbe za laptopove, i kupovina bilo koje njihove torbe nije promasena investicija ili bacena para. Od proizvodjaca torbi mogu jos da preporucim T'n'B, ali ne sve, nego samo neke modele, jer su relativno jeftine, a dobrog kvaliteta. Mada, uvek je najbolje pogledati kakva je torba, a ne odmah kupovati. Bitno je da ima cvrste ivice ( da u sebi imaju sundjer ili vec sta, da su onako tvrde na dodir i jake ), da ima debelo ojacano dno i gornji deo da bude takodje ojacan. One Hamine, od nekih 1000 dinara, bolje zaobidjite, jer sto je sigurno sigurno. Nece ona puci ili tako nesto, jednostavno nisu cvrste, i ne predstavlaju zastitu od udaraca. Takodje, ne preporucujem kupovinu onih torbi od vestacke koze, sto se prodaju kao da su od prave koze, jer su posle godinu dana u uzasnom stanju. Trust - koliko para toliko muzike. Hama - jeftino. Kao sto sam rekao, prvo pogledajte, pa ako deluje cvrsto, uzimajte.
Jos jedna stvar - gledajte da one snale sa strane, na koji se kaci kais koji ide preko ramena, budu od metala, jer one plasticne mogu da puknu, a onda imate veliku zezanciju oko promene.

Generalno, nema nekog posebnog pravila. Jedino je Targus siguran, dok kod ostalih proizvodjaca mozete naci dobre torbe za ok novac.
I naravno, lepo je sto oni to poklanjaju uz laptop, ali ta torba je samo za prvo vreme, ili za ljude koji jednom godisnje nose negde laptop sa sobom.

Poslednja ispravka: Apostol (13.12.2007 u 20:10)
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apostol na korisnoj poruci:
Dimo (13.12.2007)