Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2015, 14:00   #1
milosss90
Član
 
Član od: 21.2.2010.
Poruke: 84
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Thumbs down facebook problem...

pozdrav,

imam problem vec par dana sa fb, ne mogu da se ulogujem..
evo sta kaze svetska banda

Thanks For Your Help
We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation.

zapravo, problem je nastao zato sto su trazili da napisem svoje prave podatke,ja sam to odlagao,nisam ni citao, i onda su trazili da im ispisem ime,srednje ime,prezime i neki verifikacioni ID nemam pojma,neki fajl kao...
e posto mi to nije pravi fb sa imenom prezimenom,nego ga koristim samo za neke stvarcice,omladinske,informacije,neke grupe itd. i imam 20prijatelja,ali sam dosta aktivan na njemu i to od 2009.

e posto meni dodje da ih oterem u tri lepe sta god da pitaju smaraci, ni ne citam ja sam napisao ime 1 prezime 1 srednje 1 i okacio neki fajl prvi sa desktopa samo da se popune rubrike jer nisam mogao da se logujem... i od tada mi vec nedelju dana stoju
Thanks For Your Help
We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation.

kako mogu da resim problem?
i da li je moguce da mi oni traze ime i prezime jarcine,sta ih briga kako se zovem,jos ce i jmbg da traze...

unapred hvala
p.s. premestite temu ako sam opasio podforum, koliko sam gledao ovde je najprikladnije
milosss90 je offline