Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2009, 16:23   #20
NSadian
Član
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Klub obožavalaca stripa
Poruke: 263
Zahvalnice: 277
Zahvaljeno 126 puta na 62 poruka
Određen forumom Re: Nova Leisure Suit Larry igra?

I ja sam je igrao nekih par sati, i ne mogu da se otmem utisku da mi je prethodni deo bio neuporedivo bolji.

(@dzonihsv: Probaj prethodni deo, dosta je duhovitiji, doduše okruženje u igri je vidno manje, ali to nije ni poenta igre)

Previše je vulgarnosti i psovki, što je potpuno bespotrebno i uopšte ne doprinosi atmosferi u igri. Likovi su dopadljiviji i lepše modelovani u prethodnom delu, dok su sami dijalozi i monolozi kroz igru nešto najusiljenje i najneneduhovitije što sam čuo u skorije vreme.

Ima par bisera u dijalozima, prilikom "muvanja" devojaka, koje su radnice meseca, ali to je to. Interakcija sa ostalim likovima u igri, koji se šetaju ulicama, ne postoji, moguće je komunicirati samo sa par NPC-jeva koji vas šalju u misije.

Padovi sa litica i visokih zgrada su česti, što uzrokuje ponovno učitavanje te deonice, a nije retka ni situacija sa tajmerom koji otkucava predviđeni rok za završetak misije (doduše, ovo nije veći problem, pošto vremena ima na pretek).

Sama igra je napravljena kao neka mambo-džambo-skakačko-pucačko-akciona platforma, ali poseduje izvestan šmek, tako da ću je najverovatnije odigrati do kraja.

Ograđujem se time da je moja igra Xbox 360 verzija, možda je na PC-ju nešto drugačije.

Eto, to su neki moji prvi utisci, možda se dopunim kada pređem igru...
NSadian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke