Prikaz jedne poruke
Stara 1.5.2019, 20:09   #44
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 5/2019

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Ne bih da se mesam,ali kao redovan kupac SK jos iz vremena Amige zelim i ja da dam komentar povodom novonastale situacije. Desila se greska i to je to,redakcija je brzo reagovala i dala PDF sa tekstovima koji fale,pa smo dosli u paradoksnu situaciju da smo pre procitali clanke kojih nema u novom broju nego one koji su tamo I sada apsolutno ne vidim potrebu da se ti tekstovi objavljuju i u sledecem broju.Kolekcionari neka stampaju taj PDF i priheftaju ga za broj. Vise sam za to da ako vi u redakciji vec osecate neku grizu savesti,ok,povecajte novi broj za tih 15-16 strana,ali neka to bude neki bonus,neki novi tekstovi nesto u cemu cemo uzivati,a ne da ih samo prelistamo,jer smo te tekstove vec procitali. A bar SK pokriva tematiku o kojoj se uvek moze pisati. Iskreno,tuzno se osecam kada citam casopis u kome vec znam sta je na sledecoj strani (tih 16 dodatnih strana) Bolje nam spremite neko drugo iznenadjenje

Tim rezonom, ne moraju da ni izdaju stamano izdanje, nego samo da imaju PDF.

Ako je nesto bilo spremno za stampu, treba da bude objavljeno na papiru, bilo to i broj kasnije, i tacka.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke