Prikaz jedne poruke
Stara 13.7.2015, 20:28   #11
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.244
Zahvalnice: 301
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Lethis – Path of Progress

U C3/P/Z/E postojala je mogucnost da se radna snaga preusmerava on/off farmi i industrije. Neki su to koristili, ja nikad nisam imao potrebu.
Ipak, bio sam prinudjen da balansiram u CotN (sezona farmljenja prakticno najbitnija stvar) i C4 (gde moras da sve sprcis u malu mapu) i jedan je od razloga sto sam ih manje voleo, a mislim i drugi igraci.
LPoP se , rekao bih, vise trazi bas to balansiranje, cesto sam prinudjen da preusmeravam ljude, sporije da igram i pratim sta se desava (a volim da postavim i da pustim na najbrze).Ta sputanost otezava proizvodnju i sirenje, a onda nemas sta ni da izvozis, plus sto je zarada mala i kad imas, u poredjenju sa starim city builderima gde sam zaradjivao toliko da sam mogao i da trosim na ulepsavanje i eksperimentisanje. Ovde jedva da sam u plusu.
Zakljucak je da LPoP nije toliko kopija C3/P/Z/E koliko se cini, ali mozda je na putu da to bude, jer cini mi se da je fanovi usmeravaju ka tome dajuci savete developerima za buduce patcheve. Licno, voleo bih.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke