Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2005, 16:21   #2
Igorak
Novi član
 
Član od: 4.12.2005.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Ljubitelji WW2 strategija-javite se!

Citat:
C-H-O-T-Y kaže:
Imam jednu ideju.Naime posto sam i sam ljubitelj strateskih igara sa temom drugog svetskog rata,zeleo bih da okupim "istomisljenike" tj. ljude koji igraju ovakve igre (Blitzkrieg 1/2,Sudden Strike Forever/1/2,Hidden Stroke 2...) da napravimo jednu temu u kojoj cemo moci da razmenjujemo iskustva,taktike,dodatke,mape i ostalo vezano za ovakve igre.Ne znam,iako smo sada zatrpani najnovijim igrama tipa Doom 3,HL2,Call of Duty 2... meni su ove igre uvek bile zanimljive,jer je trebalo mnogo razmisljanja i truda da bi se misije uspesno privele kraju.Ljubitelji ovakvih igara sigurno znaju o cemu pricam...Sigurno nas ima pa bi mogli lepo da se druzimo.Eto to je to.A vi recite svoje misljenje...

P.S Ovakvu temu sa postavio i na forumu krstarice ali se valjda ne ljutite,jer sam hteo da cujem misljenje sto vise ljudi.
Naso si srodnu dusu...E sad za dodatne mape imao sam za Sudden strike 2(mislim ja sam ih pravio)..I jedina koja je imala uspeha u MP bila je "Saving private Ryan"(scena odbrane mosta iz istog filma).Vecina koji ne gule strategije ovo ce im izgledati glupo.Mada ja mislim da je strategija najbolji zanr. Mozes u odredjenim situacijama da donosis odluke tj. poucne su dok u FPS igre non-stop si napet i desava se da nekad drugovi(bar kod mene) reaguju cudno na okolinu(najcesce su zivcani na ukucane).
Ti kazi sta te zanima

ps. ako nadjem te staze postovacu ih.
Igorak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke