tema: Armalion.
Prikaz jedne poruke
Stara 11.1.2007, 23:44   #1
OMGABUS
Novi član
 
Član od: 11.1.2007.
Lokacija: GE...ovaj, Lajkovac.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku OMGABUS
Određen forumom Armalion.

note: rant i osvrt na fatalne greške kompanije Ikarion

Za one koji ne znaju, Armalion je u stvari igra bazirana na Das Schwarze Auge (Realms OF Arkania/The Dark Eye) rolplej sistemu. Tačnije, mogla je da bude, umesto toga firma Ikarion se raspala i mi smo dobili odlični (ali ništa prema onome što je mogao da bude) Sacred. Zašto rant? Svi koji su videli trailer shvatiće, oni koji nisu...šta da vam radim, nađite negde, p2p it or w/e. Igra je imala potencijal da 'ladno smakne Fallout 1&2 sa trona najbolje igre svih vremena (svakog koji smatra da Fallout ne zaslužuje tu titulu, a igrao je dotičnu igru, bih prijateljski savetovao da skoči s nekog mosta ili da prekrati sebi na drugi način jer mu je život promašaj). Dakle, Armalion. Obećavali su TAKAV nivo detalja, toliko izbora, toliko golicanja mašte je izazvano njihovim izlaganjem...perverzija u digitalnom obliku. All for naught, ispade Sacred komercijala. Ok, svaka igra je predodređena da bude komercijalni uspeh, ali ne volim taj sladunjavi i pitki osećaj koji ostavljaju shallow igre tipa Diablo, Dungeon Siege i sl. Ah, celokupan svet koji RADI!! NPC-jevi se kreću nelinearno, SPAVAJU, obavljaju POSLOVE! How cool is that!! Eh, da je izašla...nijedan medij ne bi imao cojones da joj da lošu ocenu. Igra bi stvorila takvu bazu suicide hardcore fanova da bi davanjem bilo koje ocene osim perfektne proizvelo isti efekat kao čikajući Ruse da šibnu Tsar bombu na proizvoljan teren fazona radi. Ne, ne obazirem se na budale koje mi govore da "prestanem da razmišljam o tome, ionako je to davno prošlo vreme...". Nema šanse. Bah...Interplay i Ikarion...nije im bilo suđeno izgleda. DTP Neue Medien GmbH...ako su već kupovali akcije Ikarion-a ZAŠTO nisu održali svoju finansijsku podršku umesto što su 'ladno bankrotirali i poveli sa sobom svaku nadu za izlazak potencijalno legendarne igre. -.-

Btw, Bethesda je zla korporacija. Svaki gamer koji drži do sebe bi trebao da ih mrzi iz dna duše. Ostalima koji su progutali njihovu žvaku u vidu Oblivion-a...moje saučešće.

Nekoliko slika i trailer screen-ova:





OMGABUS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke