Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2021, 14:47   #5
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Mi A3 i Android 11

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ljudi, ne znam koliko vas zna, ali nikada ne uzimajte Xiaomi google one telefone.

Licno sam osetio ma a2 lite, unistili su ljudima displeje (nesto oko voltaze), brikovali telefone ljudima. Ja mislio da sam dobro prosao, ali su onda krenuli problemi sa mikrofonom, senzorom za gasenje ekrana i mnogim drugim decijim bolestima.

Tako da me ova vest uopste nije iznenadila, fala bogu da su prestali da stavljaju google one i presli MIUI za sve telefone (mada i dan danas na mi note 10 lite ima nekih decijih bolesti, sta ces, moglo im se za te cene, ali sad kad planiraju da dignu cene nece vise moci tako)
Dugo sam koristio MI A2, nisam imao tih problema sa displejem, znale su da im crknu ploce posle isteka garancije, dakle posle 2 godine, baterije da popuste, al drugih problema nisam imao.
Ne kazem da je savrsen telefon, al tada kada je izasao je bio odlican. Imao sam ih i na servis da posle update upadnu u bootloop, al drugih problema da se mogu sjetiti nisam imao.
MI A1, isto odlican telefon toga vremena i za taj novac.
POCO F1, moj prvi MIUI telefon koji sam duze vremena koristio, i mogu reci da sam odusevljen bio, za 200e koliko sam platio tada 6/128GB model je i vise nego odlican bio, sve DUAL aplikacije su savrseno radile, i ona meni tada dosta vazna, fabricko snimanje razgovora, koja je odlicna, sadasnji poco X3 to nema.
Sa stanovista servisera, nemam generalno problema sa ovih xiaomi modelima, manje se i lome nego samsung, izdrzljiviji su ekrani.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke