Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2010, 19:07   #1
klima94@guild.GW
Član
 
Član od: 18.10.2007.
Poruke: 217
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 29 puta na 23 poruka
Post Reklamiranje na forumu vs. Izvor informacija

Kao i svuda drugde pri registraciji clanovi se obavezuju na odredjena pravila. I kao i svugde drugde niko ta pravila ne cita (cast izuzetcima). Dakle problem je je sledeci i desio se na temi Guild Wars koja je u sklopu podforuma igre pa MMORPG. Dakle ja sam izmedju ostalog i moderator na GW-A koji je sajt koji se istom igrom samo i bavi, prevodeci svaki update na srpski i objasnjavajuci timske kompozicije i svrhe istih u gore napomenutoj igri. I svaki put kada ja ili User:NekyBrate postavimo link do forum teme sa prevodom update-a ili samim update-om poruka je obrisana. Kada mi je konacno nakon 6 meseci ovoga pukao film postavio sam sledecu poruku:
Citat:
Slazem se Neky... pitam se ko je mod u ovom delu i ko smara za postove... kad god okacim nesto za GW-A ovi skinu...
Znam da je poruka gruba i neotesana ali stvarno mi je dosta bilo.. dakle posto je i ta poruka bila obrisana dobio sam moderatorski PM u kome je pisalo da sam dobio kazneni bod zbog reklamiranja drugih sajtova.

Moderator u pitanju je Sale013 koji je temu i osnovao i pokrenuo je do 173 strane.

I sada kao novinari redakcije SK, saradnici redakcije SK, citaoci i forumasi recite mi da li postoji razlika na ovom forumu izmedju reklamiranja i pruzanja informacija? takodje mi recite da li bi svaki moderator trebao brisati informacionu poruku samo zato sto sadrzi external link i ne sadrzi uvrede po bilo kojoj osnovi> i zasto se ovo dogodilo samo na ovoj temi a za sve druge teme mogu postovati linkove bez problema?

EDIT:
Izvinjavam se, kazneni poen mi je urucen zato sto se nepristojno izrazavam i zato sto treba da se obratim adminu preko PM ako mi nesto smeta a ne javno da pisem o tome. Reklamiranje je samo povod brisanja poruka.
klima94@guild.GW je offline