Prikaz jedne poruke
Stara 16.2.2017, 1:34   #4
weedman984
Veteran
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: Mount Everest
Poruke: 566
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 136 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Imam r9 270x DUAL-X 2GB Efektna zamena?

Ja imam r9 270 i razmisljao cime da se pocastim, i na kraju odustao... Prvo sam se bio odlucio za 1060 3Gb, pa skontam da je premalo memorije za neku (blisku?) buducnost. Odlucim da skupljam jos love za 6Gb model, medjutim pomalo pocinje da mi biva zao da dam tolike novce za grafu a plus sve vise ljudi prica da ce za godinu rx480 (pa cak i rx470) zbog bolje podrske biti vidno bolji a cena je niza od nVidie! I u medjuvremenu skinem Dirt rally i probam ga na very high i sljaka bez problema!!! Jednostavno sam se zapitao da li ima smisla kupovati novu grafu za 300 evra da bi imao prelaz sa high/very high na ultra (za sadasnje igre koje JA igram tipa GTA 5 i Dirt) a da to ne bude bacanje para kojih nemam na pretek...? Odlucio sam da krenem da lurkujem oglase i cekam dobru polovnu 480icu posto vec pocinju da ih ljudi prodaju, i jedna mi je promakla vec za 200 jure! Opet preispitaj sebe jer si u slicnoj dilemi kao i ja, i mislim da za 200e neces dobiti neki ekstremni upgrade (sve zavisi koliki su tvoji prohtevi), a ako hoces novu 1060 6gb ili rx480 8gb(koji su po meni pravi pomak) onda ti treba jos minimum 70 evra... Srecno u odluci u svakom slucaju, znam kakva je to dilema
weedman984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku weedman984 na korisnoj poruci:
Paraforce (16.2.2017)