Prikaz jedne poruke
Stara 14.4.2010, 18:26   #56
gavranpero
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Banjaluka
Poruke: 200
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku gavranpero
Određen forumom Re: Nabrojte igre sa kojima vam je osvanuo nov dan?

Ne znam da li ovo spada pod ovu temu, ali ja ću svejedno napisati moje iskustvo sa nespavanjem zbog igara. Bilo je to vrijeme poslijeratnih godina 1997. Ja i komšija čekamo crveni Reno 4 koji treba da nam dostavi Playstation 1 i jos brdo dobrih igara (Driver 1 i 2, ProEvolution Soccer, Vigilante, Gran Turismo 2 i jos mnogo toga....). Napokon se pojavljuje željno iščekivani crveni Reno i i naravno PS 1 . Grabimo kući ili bolje rečeno trčimo da što prije priključimo Playstation na TV i zaigramo jednu partiju fudbala i tako sve do jutra. Jednom smo se dogovorili da pola dana Playstation bude kod mene, a pola dana kod njega i baš kao za inat nestane struje ..... ujutro sam otišao kod njega da mu odnesem konzolu i kazem sta mi se desilo (kod njega je bilo struje). Naravno, nastavili smo da igramo kod njega .
Sada i ne igram igre, volim samo da isprobam ( ono sto moze da se pokrene ), da vidim kako izgleda. Jednostavno mi više nije do toga, stari se .

PS: Zaboravio sam da kažem da smo PS 1 iznajmljivali na 24 sata - 12 konvertibilnih maraka ( oko 6 eura )
gavranpero je offline   Odgovor sa citatom ove poruke