Prikaz jedne poruke
Stara 5.6.2018, 2:15   #141
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: NieR: Automata

Zavrsih igru nocas posle nekih 20h (igrao na easy mode uz cesto koriscenje auto chipova, jer koliko me combat razbijao toliko sam se zaludeo pricom).

Sta reci? Japanci mogu da budu over the top u dizajnu likova, ali nema sta, univerzum i pricu znaju da izgrade. Prosto sam bio oduvan sa revelacijama u poslednjih par sati igre, i nakon iscitavanja ovoga https://twinfinite.net/2017/03/nier-...ngs-explained/ dosta stvari mi je jasnije. I dalje imam par nedoumica ali radice tu Nier Wikija.

Combat nije moj fazon, ali srecom mislili su i na nas pa su ostavili opciju easy-a i auto chipova. U animacijama i efektima borbe sam svakako veoma uzivao.

Performanse solidne, ali texture pop-in u delovima sa vegetacijama katastrofa.

Kontrole umeju da budu zaje*ane na KB+M, no ovo je igra koja je pre svega zamisljena da se igra na kontroleru, tako da hebi ga.


Odigrao sam sve "main" krajeve koje je moguce dobiti na narodnjaku. Kraj E je nemoguce dobiti bez asistencije drugih igraca koji zrtvuju svoj sejv fajl za vas, tako da sam to odgledao na YT-u. I stvarno je fantastican nacin da se zavrsi odlicna igra - mozda cak i previse "happy" za moj ukus.

Sve u svemu - 8.5/10.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke