tema: [Mobilni telefon] Alcatel 800 OT Tribe
Prikaz jedne poruke
Stara 22.5.2010, 19:21   #2
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Alcatel 800 OT Tribe

II deo:
Zvuk je izvanredan, bar za mene poseduje ogroman zvučnik sa zadnje strane, i telefon spada u kategoriju onih koji ne propuštaju pozive zbog slabe čujnosti vlasnikovog uveta.
Po mom mišljenju softver je dosta dobar za ovu klasu telefona i poseduje nekoliko naprednih funkcija. Ziroskop koji moze da posluzi u igrama, instalirane su dvije, obe za njega i pedometar.
Vremenska prognoza, ha, interesantna funkcija telefon je direktno povezan sa accuweather.com. prikazuje do tri dana unapred, moze da se izabere grad po zelji, Srbija je odlično pokrivena, i azuriranje moze da se vrši po potrebi. Jedan od gradova moze da bude u pozadini na ekranu. Dalje ima funkciju sa direktnim linkovima na opste poznate socijalne sajtove, kako li se već zovu, facebook, flickr, my space, hi5, friendstar, bebo. Oni su obelezeni tako kako im i sam logo tih sajtova izgleda.
Ostale funkcije su standardne, naravno da ne zaboravim kalkulator, konerter, program za upravljanje datotekama, fm rds radio idr.
Eto toliko za sada postaviću i direktne slike telefona i slike koje je on sam napravio.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
starx (24.5.2010)