Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2006, 22:23   #16
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Kopiranje zasticenih DVD filmova?

A, da. Cena DVD DL diskova je nesto malo pala, sada su oko 300 din, pa bas ako ti se neki film mnooooooogo svidja, a ima i mnooooooogo specijalnih efekata, onda izvolte.... Ja licno sam narezao 3 kom, ali to su instalaccione verzije nekih besnih programa od po 5-7 GB, da ne bih morao da ih RARujem, pa da pre instalacije prebacijem na HDD pa da raspakujem, pa da instaliram, treba ti 20 GB prostora na HDD-u.... i planiram jos 2, zbudzicu sva 3 EE LOTR-a na 2 DVD DL diska, bez spica, bez slova, samo kao jedan ogroman film od 630 min. To sam vec uradio na 2 obicna DVD-a, ali vidi se na ekranu..... Cak i na TV-u (misli, ko se od nas starijih seca kakve smo sve shit slike iznajmljivali na VHS-u po klubovima do pre 4-5 godina, boskopske (ne mogu da verujem da ih i dana sima i da ih uvaljuju na DVD-ima) i one sto su presnimavane X puta pa se razlivaju boje po ekranu, i ovo sto sam uradio na 3 obicna DVD-a deluje kao EXTAR, a tek sto ce bude lepo na 2 DL-a.... a na BR-u, kad to budem izveo, zavalis se, na jednom disku sva 3 LOTR-a ili sva 3 MATRIXA ili sva tri BackToTheFuture-a, ucrvljas se, nema sta....... Ja malo razvuko, al sta ces....
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke