Prikaz jedne poruke
Stara 4.6.2019, 4:12   #1
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom 3 TV pitanja: kako ispraviti krivo mountovan TV? USB hub u TV? agresivni efekti opasnost?

imam tri pitanja vezana za TV koja nisam imao gde da umetnem, a mozda su premala da bih otvorio posebnu temu. pa evo ovde.

1) kako ispraviti krivo mountovan tv, jer mi je leva strana mozda i za 2 cm niza od desne. nije jezivo, ali bode oci vec neko vreme.
nosac je ovaj: https://www.gigatron.rs/nosaci_i_pol...00118100-82921
srafovi su takvi da ne setaju i ne mogu sa njihovim blagim podesavanjem skoro nista da postignem.

2) imam TV sa samo jednim USB izlazom, pa me zanima da li mogu da iskoristim hub da dobijem dva. jedan bih koristio za usb flash (pustanje filmova), a drugi za ambijentalno osvetljenje (led trake)?

3) ovo ce zvucati ludo, ali kad gledam recimo filmsku scenu u kojoj su efekti takvi da slika "treperi" po 25x u sekundi, odnosno gde se agresivno smenjuju npr. slike u boji sa mrakom (kao recimo strob u diskoteci), pocnem da se preznojavam. zamislim ono sto bi neka baba rekla, a to je da tv od toga moze da otegne papke (zbog prevelikog gasenja i paljenja piksela)... pa, moze li?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke