Prikaz jedne poruke
Stara 2.11.2018, 15:07   #1
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Thumbs up QUORA- Riznica znanja.

Jedna velika preporuka za ovaj sajt, cija bi deskripcija najbolje odgovarala nekoj vrsti Wiki-ja, ali postedjena nepotrebnih detalja i akademskog nacina pisanja ponekad potpuno bespotrebnog proizislog iz potrebe nekih autora da naglase svoj sirok naucni vokabular, vec upravo suprotno, ljudi koji vam na ovoj lokaciji daju odgovore obicno krecu od pretpostavke da ste ispodprosecnog poznavanja oblasti kojoj pitanje pripada, pa ce se upravo potruditi da vam daju odgovor sa svim neophodnim detaljima, ali prilagodjeno kapacitetima i vokabularu prosecno inteligentnog i obrazovanog coveka. Naravno, objasnjenja data na strucnim sajtovima su tacna, detaljna i sveobuhvatna, ali ponekad u zavisnosti od poznavanja oblasti kojoj pitanje pripada, postavljacu ponekad i nerazumna u razlicitoj meri. Stoga sam ovaj sajt izdvojio kao posebno dobar za istovremenu upotrebu sa citanjem nekog od usko specijalizovanih naucnih (ili vec kakvog god sajta informativne prirode odredjene oblasti), kao vrstu brzinskog pomagaca, posle cije upotrebe nejasnoce nastale kao rezultat nepoznavanja termina ili oblasti postaju daleko jasnije te vam omogucuju dalju upotrebu usko oblasno usresredjenog sajta. Jos bih istakao da sajt poseduje i android aplikaciju, kao i to da se na njega prijavljujete putem gmail ili FB naloga, a potom birate i 9 oblasti za koje ste zainteresovani te ce vam sajt sam filtrirati preporuceni sadrzaj i vesti po ovom upitu, te i slati notifikacije za vazne dogadjaje iz odabranih oblasti.
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke