Prikaz jedne poruke
Stara 17.3.2007, 11:05   #96
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Programming Challenges

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
@ mirk: Ispravljam to.
@ EclipsE: Pa pazi ovako. Nekome ko rastavlja neki fajl nije mnogo korisno da ima file01, file02 itd. pa da ih on sam posle reimenuje. I da kod MG_RAY-a ne mogu da postavim odredjenu velicinu za svaki fajl vec ih on deli na (skoro) jednake fajlove. I onda dolazi do rucnog menjanja ekstenzija sto se korisniku bas i ne svidja i korisnije mu je da to uradi u programu. Jos nesto: SVI GLASAMO!
I da jos jedno pravilo: Nema vracanja i gatanja ko ce da pobedi
Pa kakve imash koristi od rastavljenog fajla koji ne mozesh da sastavish ili mozesh ali da kucash imena fajlova... Ideju za program sam dobio zbog svoje dial-up konekcije koja non stop puca pa sam odlucio da napravim program za rastavljanje fajlova, i posle te rastavljene fajlove saljem jedan po jedan i ako mi pukne konekcija, ukonektujem se ponovo i saljem ostatak fajlova! I naravno, posaljem mu taj programcic od 8 kb zipovan i on sve to sklopi tako da ako saljem fajl od 2 MB, podelim ga na 10 delova od po 200 kb i uzivancija!

I zamisli sad da ja NEKAKO rastavim fajlove tvojim programom, i dam nekom taj program i rastavljene fajlove, mislish li da ce se snaci?? Ma nema sanse! Tako da...
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke